İnno Teknoloji'ye hoşgeldiniz.

01. Biz Kimiz?

Trafik, toplu taşıma, loT ve elektronik güvenlik sektörlerine özgün donanım ve yazılım çözümleri geliştirmek için 2012 yılında ARGE şirketi olarak yol çıktık.

Çözüm ortaklarımıza teknoloji üretmekle başlayan yolculuğumuz, edindiğimiz tecrübe ile müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürünler ve çözümler sunarak devam ediyor. Sektördeki önemli distribütör ve  entegratör firmalara kusursuz çözüm  ve hizmetler üretiyoruz.

Projelerimizde yazılım geliştirme safhasında, kurulum ve satış sonrası teknik destek hizmetlerine kadar uçtan uca çözümler sunuyoruz.

02. Neden Biz?

Sadece uzman olduğumuz konularda çözümler ve ürünler sunuyoruz.

En iyiyi üretmenin uzmanlaşmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Teknolojik yenililikleri yakından takip ediyor, kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Optimum çözümün, problemi tüm yönleriyle analiz etme becerisinden geçtiğine inanıyoruz. Problem çözme yeteneğimizi geliştirmek için çok çalışıyoruz.

03. Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu ileri teknolojilerle inovasyona dayalı donanım ve yazılım çözümlerini harmanlayarak paydaşlarımıza insan hayatını daha güvenli, daha konforlu ve daha verimli hale getirecek projeler sunmaktır.

Misyonumuz, mühendislik ve AR-GE becerilerimizi disiplinli çalışma prensibimizle birleştirerek en yüksek faydalı sağlayacak olan çözümleri üretmek, iş ortaklarımız ile koordinasyonumuzu geliştirerek müşteri memnuniyeti odaklı ve katma değeri yüksek işleri  imza atmaktır.